Ordulu ünlü sanatçı 'ev hapsi'nden kurtuldu

ORDULU ünlü sanatçılardan biri olan Gülşen hakkında verilen 'konutu terk etmeme' tedbiri kaldırıldı. Mahkeme, ünlü sanatçı hakkında adli kontrol uygulanmasına karar verdi.

Ordulu ünlü sanatçı 'ev hapsi'nden kurtuldu

Türk Pop Müziği'nin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Ordulu ünla sanaçtı Gülşen hakkında adli kontrol şartıyla 'konutu terk etmeme' tedbiri kaldırıldı.

Ünlü sanatçının bir konseri sırasında sarf ettiği sözler nedeniyle açılan davada önce tutuklandı, ardından cezası 'konutu terk etmeme'ye çevrildi. Ordulu sanatçı Gülşen Bayraktar Çolakoğlu için "konutu terk etmeme" adli kontrol tedbirini kaldıran mahkeme, yurt dışına çıkış yasağı ve ikametine yakın karakola haftada bir gün imza atma adli kontrol tedbirlerinin uygulanmasına karar verdi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında tutuklandıktan sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakılan şarkıcı Gülşen'in avukatı, mahkemeye başvurarak söz konusu adli kontrol kararının kaldırılmasını istedi.

Avukatın talebini değerlendiren İstanbul 11. Asliye Ceza Mahkemesi, Çolakoğlu hakkındaki "konutu terk etmeme" şartını içeren adli kontrol tedbirinin kaldırılmasına karar verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER