Orduspor'un ana sponsoru Sagra oldu!

Orduspor'un içinde bulunduğu ekonomik darboğazı biraz olsun daha hafifletebilmek için kolları sıvayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, kentin en büyük sanayi kuruluşlarından birisi olan Sagra'nın patronları Toksöz Holding Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet ve Zafer Toksöz ile el sıkışarak, Sagra'nın Orduspor'un ana sponsoru olması noktasında anlaşmaya vardı.

Orduspor'un ana sponsoru Sagra oldu!
ORDU - Orduspor'da sezon başlamadan önce yaşanan mali krize el atan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, başlattığı kombine kampanyasının ardından bu kez de ana sponsor bulunmasına öncülük etti. Ünye Çalışma Ofisi'nde Sagra'nın patronları Toksöz Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Toksöz ve Zafer Toksöz'le bir araya gelen Başkan Yılmaz, Sagra'nın Orduspor'a ana sponsor olmasını istedi.

BAŞKAN YILMAZ'DAN AHMET TOKSÖZ VE ZAFER TOKSÖZ'E TEŞEKKÜR

Sagra yönetimiyle yaptığı görüşmenin ardından Ahmet Toksöz ve Zafer Toksöz'e, Ordulular adına teşekkür eden Başkan Yılmaz, "Sagra, fındık işleme projesine 1936 yılında başlayan ve Türkiye'nin ilk fındık ihracatçısı olmanın ve fındığın özelliklerini ve kullanım alanlarını Dünya'ya tanıtan firma olmanın gururunu yaşamaktadır. Bizlerde Sagra ile her zaman gurur duyduk. Sagra'nın sahipleri Ahmet Toksöz ve Zafer Toksöz kardeşler ile Ünye Çalışma Ofisi'nde bir araya gelerek Orduspor'a sponsor olmalarını istedik. Sağolsunlar bizleri kırmadılar ve Orduspor'un ana sponsoru olmayı kabul ettiler ve çok ciddi bir destek vereceklerini belirttiler. Ben Sagra'nın sahipleri Ahmet Toksöz ve Zafer Toksöz'e Ordulular adına teşekkürlerimi sunuyorum" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2014, 22:14

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER