Orduspor'a 8 milyon lazım!

ORDUSPOR İdari Menejeri Selim Şener, Antalya Kampı öncesinde düzenlediği basın toplantısında, eski futbolculara olan borçlar nedeniyle yeni transfer yapılamayacağını belirterek, "Orduspor'a acilen 8 milyon lazım" diye konuştu.

Orduspor'a 8 milyon lazım!
ORDU - Mor beyazlı kulübün İdari Menajeri Selim Şener, Antalya kampı öncesi düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Eski futbolculara olan borçlar nedeniyle transfer tahtasının kapalı olduğunu ve bu nedenle transfer yapamadıklarını belirten Şener, "Bu konuda Kulüp Başkanımız Nedim Türkmen başta olmak üzere bütün yönetim kurulu üyelerimiz kaynak bulmaya çalışıyor. Ancak işadamlarından ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'dan da destek bekliyoruz. Teknik Direktörümüz Ziya Doğan transfer etmeyi düşündüğü 6 futbolcuyu transfer tahtasının kapalı olması nedeniyle Antalya kampına götüremeyecek. U-21 takımında forma giyen 7 genç futbolcumuzu kamp kadrosuna dahil ettik. Sıkıntılardan kurtulmak için Orduspor'a acilen 8 milyon lira lazım. Bu paranın bir bölümüyle eski futbolculara olan borç ödenecek. Bir bölümüyle ise mevcut oyunculara ödeme yapılacak" dedi. 

"LİGDE KALMAYA OLAN İNANCIMIZ TAM"
 
Şener sözlerini şöyle sürdürdü: "Ancak her şeye rağmen bu takımın ligde kalmasına olan inancımız tamdır. Devre arası kampını iyi geçirip ikinci yarıya çok iyi bir şekilde çıkmak  istiyoruz. Hedeflerimiz arasında transfer tahtasını açmak var. Ancak bunlar tek başımıza yapacağımız şeyler değil. Orduspor'a her kesimden destek bekliyoruz. Özellikle Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Enver Yılmaz'ı her zaman olduğu gibi yanımızda görmeyi arzu ediyoruz. Kendisinin bundan önce takıma çok ciddi faydaları olmuştur. Bu süreçte de bize destek vermesini bekliyoruz. Zamanımız çok kısıtlı, bu nedenle hızlı hareket etmeliyiz."

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2015, 23:50

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER