OBB Başkanı Yılmaz: “Orduspor bizim markamız“

Ordu Büyükşehir Belediye (OBB) Başkanı Enver Yılmaz, Orduspor Kulüp Başkanı Nedim Türkmen ile birlikte Orduspor Kulübü'nde bir araya geldi. Yaklaşık iki saat basına kapalı bir toplantı yapan Yılmaz, daha sonra beraberinde Kulüp Başkanı Nedim Türkmen'i de alarak basının karşısına geçti.

OBB Başkanı Yılmaz: “Orduspor bizim markamız“
ORDU - Orduspor'un yeni sezon öncesi yaşadığı sancılı dönemle ilgili polemiğe girilmemesini isteyen OBB Başkanı Enver Yılmaz, mor beyazlı kulübün transfer tahtasının açılmasının ardından rahat bir nefes alarak, ferahladığını söyledi. 

"POLEMİĞE GİRMEYE GEREK YOK"

OBB Başkanı Enver Yılmaz, geçmişte kalan sancılı dönemlerin tekrar tekrar konuşulmaması gerektiğini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Geçmişte şu oldu, bu oldu diye polemiğe girmeye gerek yok. Futbolcu arkadaşlarımızın, hocamızın ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın onayı ile aldığı bütün futbolcularımızın tamamının lisanslarının çıkıp, önümüzdeki haftadaki maçlarda oynar hale gelmesi Ordulular açısından ve bizler açısından mutluluk verici bir olay. Biz bugüne, önümüze bakacağız. Orduspor’umuzun mevcut yapısının tekrar şampiyonluğu namzet bir takım olduğu konusunda şahsen benim hiçbir tereddütüm yok."

"İKİ EYLEM PLANIMIZ VAR"

Orduspor'u içinde bulunduğu darboğazdan çıkarmak için iki eylem planını hayata geçireceklerini belirten Yılmaz, "Birinci eylem planımız şehrimizin ismini Dünya'ya duyurmuş, kurumsal, ekonomik  yapısı kuvvetli kurum ve kuruluşları Orduspor'a resmi olarak sponsor yapmak. İkinci eylem planımız da, kombine satışıyla ilgili. Biz tekrar kombine satış kampanyası başlatıyoruz. Yerel televizyonlarımızın tamamını bu anlamda kampanyaya canlı yayın yapmak ve aralık vermemek suretiyle aynen önceki kampanya gibi bir ortak hareket etmek konusunda kampanya organizasyonuna davet ediyoruz" dedi.

"ORDUSPOR ORDU'NUN EN BÜYÜK MARKASIDIR"

Orduspor'un Ordu'nun en büyük markası olduğunu söyleyen OBB Başkanı Enver Yılmaz, "Bu anlamda yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte yaşanan olumsuzlukları bir tecrübe kabul edip, önümüzde günlerden itibaren öncelikle stadyumumuzun kombine satışını en üst seviyeye çıkartmak daha sonra da Ordusporumuzun stadyumunu doldurup çoşkulu bir seyirci ile birlikte hem iç hem dış deplasmanlarda takımımıza sonuna kadar sahip çıkılması düşüncesi içindeyiz. Bundan sonra yereldeki bütün birimleriyle, 20 belediyemizle, valiliğimizle, şehrimizin sanayi teşekkülleriyle ve Büyükşehir Belediyesi ile Orduspor'un yanında olduğu deklarasyonunun yapılmasıdır. Biz buradayız, İnşallah bundan sonra da burada olacağız. Şehrimizin en önemli markasına sonuna kadar sahip çıkacağız." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2014, 13:25

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER