Mor beyazlı camianın acı günü

BİR süredir COVID-19 tedavisi gören Orduspor 1967 Kulübü'nün masörü Bahadır Bıyıklı yaşam savaşını kaybetti. Orduspor 1967 Kulübü acı haberi sosyal medya hesabından paylaştı. Bıyıklı'nın haberi spor camiasında da üzüntüyle karşılandı.

Mor beyazlı camianın acı günü

TFF 3.Lig 3.Grup'ta liderliğe oynayan Orduspor 1967'nin masörü Bahadır Bıyıklı, yakalandığı COVID-19 hastalığına yenik düştü.

Bıyıklı'nın acı haberini mor beyazlı kulüp sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla duyurdu. Yapılan açıklamada, "Kulübümüzde masörlük görevini üstlenen Bahadırhan Bıyıklı bir süredir COVID-19'dan dolayı tedavi görüyordu. Vefat ettiği bilgisini üzülerek öğrendik. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Camiamızın başı sağ olsun" denildi.

52 ORDUSPOR FK'DAN TAZİYE MESAJI

Öte yandan aynı lig farklı grupta mücadele eden 52 Orduspor FK yönetimi de taziye mesajı yayınladı. Sosyal medya hesabından yayınlanan mesajda, "Orduspor 1967 A.Ş. Kulübünde masörlük görevi yapan ve bir süredir Covid-19 tedavisi gören Bahadırhan Bıyıklı'nın vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Öncelikle Bahadır Bıyıklı'ya Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve Orduspor 1967 A.Ş. Futbol kulübüne başsağlığı dileriz" ifadeleri kullanıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER