Hasan Vayni yoğun bakımda!

ORDU Gençlik Spor İl Müdürlüğü Özel Kalem Müdürü ve Futbol İl Temsilcisi Hasan Vayni, önceki gün geçirdiği burun ameliyatının ardından kalp krizi geçirdi. Özel bir hastanede ilk ameliyatını olan Vayni, daha sonra Ordu Devlet Hastanesi Kardiyoloji Servisi'ne kaldırılarak anjiyo yapıldı.

Hasan Vayni yoğun bakımda!
ORDU - Ordu'da özel bir hastanede burun ameliyatı geçiren  Ordu Gençlik Spor İl Müdürlüğü Özel Kalem Müdürü ve Futbol İl Temsilcisi Hasan Vayni, başarılı geçen ilk operasyonun ardından kalp krizi geçirdi. Acil olarak Ordu Devlet Hastanesi Kardiyoloji Servisi'ne kaldırılan Vayni, burada da ikinci bir operasyona alındı. Balon anjiyoplasti-stent yöntemiyle tedavisi yapılan Vayni, daha sonra da yoğun bakım ünitesine alındı.

Yoğun bakımın ikinci gününde durumu gittikçe iyiye giden Vayni, dostlarının ve sevenlerinin de akınına uğradı. 18 Aralık Perşembe gününe kadar yoğun bakım ünitesinde kalacak olan Vayni, daha sonra da yoğun bakım servisinden müşahade servisine alınacak. Özellikle sıcak ve samimi ilişkileriyle dostları ve spor camiası tarafından çok sevilen Hasan Vayni'nin önümüzdeki hafta başında taburcu edilmesi bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2014, 15:49

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER