Galatasaray kafilesi Giresun'a geldi

SÜPER Lig'in ilk haftasında kendi saha ve seyircisi önünde Galatasaray'ı konuk edecek olan Giresunspor maç saatini beklemeye başladı. Öte yandan konuk ekip, Ordu-Giresun Havalimanı'nda çok sayıda taraftar tarafından karşılandıktan sonra otobüsle Giresun'un Piraziz ilçesindeki bir otele geçti.

Galatasaray kafilesi Giresun'a geldi

Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas, "Çok iyi bir sezon bekliyoruz. Bu sene inşallah yeni sezonumuzda çok güzel şeyler olacak." dedi.

Süper Lig'in ilk haftasında yarın Giresunspor'la karşılaşacak Galatasaray, Giresun'a ulaştı.

Ordu-Giresun Havalimanı'nda çok sayıda taraftarın karşıladığı Galatasaray kafilesi daha sonra otobüsle Giresun'un Piraziz ilçesindeki bir otele giderek maç saatini beklemeye başladı.

Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas, havalimanı çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada, "İnşallah çok güzel bir maç olacak. Aynı zamanda Giresun'da akrabalarımızla birlikte olacağız." dedi.

Bir gazetecinin "Yeni sezondan neler bekliyorsunuz" sorusu üzerine Elmas, "Çok iyi bir sezon bekliyoruz. Bu sene inşallah yeni sezonumuzda çok güzel şeyler olacak." cevabını verdi.

MAÇ SAAT 21:45'TE BAŞLAYACAK

Giresunspor-Galatasaray karşılaşması Çotanak Spor Kompleksi'nde saat 21:45'te başlayacak.

Müsabakayı Erkan Özdamar, Erdinç Sezertam ve Serkan Çimen hakem üçlüsü yönetirken, Alper Çetin Dördüncü Hakem, Mete Kalkavan ve Mert Güzence ise VAR Hakemi olarak görev alacak. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER