Erdoğan'dan Ordu'ya salon talimatı!

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Ordu'ya geldiğinde çok önemli bir soruna da parmak bastı ve partisinin İl Kongresi'nin yapıldığı salonu küçük bulduğunu belirterek, "Layık olduğu salonu inşallah, Ordu'ya yakışanı yapmamız lazım" diye konuştu.

Erdoğan'dan Ordu'ya salon talimatı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın son Ordu ziyareti, aslında bizlerin yıllardır eksikliğine dikkatlerini çektiğimiz bir konuya değinmesine vesile oldu. Partisinin 6'ncı Olağan Kongresi'ne katılan Erdoğan, salonu yetersiz buldu ve "Ordu'ya yakışanı yapmamız lazım" diye konuştu.

"TALİMATI KONGREDE VERDİ"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, konuşmasınan başlarında kendisini karşılayan onbinlerce Orduluya teşekkür ederken, bir ayrıntıya dikkatleri çekti. 

İşte o sözler:

"Şimdi buradan, bu muhteşem salondan, ama muhteşem salon derken katılımı söylüyorum. Salonun kendisi muhteşem değil. O da bizim maalesef gecikmemiz. Layık olduğu salonu inşallah Ordu'ya yakışanı yapmamız lazım. Ve inşallah büyükçe bir salonun yapımıyla birlikte burada çok daha muhteşem toplantıları icra etmiş oluruz. O gün de yakındır inşallah." 

Erdoğan'ın bu açık talimatının ardından gözler şimdi yetkililerin yapacağı çalışma ve açıklamalara çevrildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2018, 23:40

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER