Emre Aygün çok iddialı konuştu!

PTT 1.Lig'in yeni sezonuna hazırlanan Orduspor'da yeniden forma giyecek olan Emre Aygün, "Yüreğimizi ortaya koyacağız" diyerek, geçen sezon yarım kalan işi tamamlayacaklarını söyledi.

Emre Aygün çok iddialı konuştu!
ORDU - Bir taraftan transfer çalışmalarına son noktayı koymaya hazırlanan Orduspor'da diğer taraftan da kamp döneminin ilk bölümü gerçekleştiriliyor. Mor beyazlı takıma yeniden merhaba diyen Emre Aygün, geçen yıl Süper Lig fırsatını kaçıran Orduspor'da yarım kalan işi bitirmeye hazırlanıyor. 

İşte Emre Aygün'ün açıklamaları: "Geçen sene o kadar şans yakalamışken, elde edemediğimiz şampiyonluk için üzgünüz. Onu atlatabilmek kolay olmadı bizim adımıza. Futbol bu, elimizden geleni yaptık. Nasipsizlik, kısmetsizlik. Bu noktaya geldik ama Orduspor'da hedef her zaman var. Yarım kalan işimizi bu sene tamamlayacağız diye yola çıkacağız. İnşallah bu sene yarım kalan bu işi tamamlamış oluruz. Hedef her zaman bir üst lige çıkmak. Orduspor her zaman hedefi olan bir takımdır. Önemli olan önceki sene gibi havayı yakalamamız lazım. Rakipler iyi transferler yapıyor ama biz de iyi bir takımız. Taraftarlarımız bizi yalnız bırakmasınlar, destek olsunlar. Bizim istediğimiz sonuçta sahada herkes 11 kişi oynuyor. Yüreğimizi ortaya koyarsak daha iyi olacağımıza inanıyorum." 

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2014, 00:11

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER