52 Orduspor'a Ordulu yeni hoca geldi

İSTANBUL'da Bayrampaşaspor'dan 7 gol yiyerek tarihi bir mağlubiyetle tanışan 52 Orduspor'da fatura Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki ve ekibine kesildi. Mor beyazlı ekip Tiryaki ile yollarını ayırdı, yerine bir başka Ordulu isim olan Hasan Erkin Şimşir'i getirdi.

52 Orduspor'a Ordulu yeni hoca geldi

52 Orduspor FK Basın Sözcüsü Çağatay Öztürk, yollarını ayırdıkları Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki'nin yerine Hasan Erkin Şimşir'i getirdi. 

Yazılı bir açıklama yapan Öztürk, "Yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde prensipte anlaşma sağladığımız, çalıştığı kulüplerde başarılı olmuş, bizleri de hedefimize ve başarıya götürecek Teknik Direktör Hasan Erkin Şimşir ile bir buçuk yıllık sözleşme imzalanmıştır. Kendisine ilimize ve kulübümüze hoşgeldin diyor, başarılar diliyoruz" dedi. 

58 yaşındaki UEFA-Pro lisans sahibi Hasan Erkin Şimşir, 23 Kasım 1963 Ordu doğumlu. Son olarak İnegölspor, Uşakspor, Van Büyükşehir Belediyespor, Kırıkkalespor ve Hacettepe gibi takımlarda görev alan Şimşir, İnegölspor ile 24 Ekim 2021 tarihinde yollarını ayırmıştı. 

Müsabakalarda daha çok 4-2-3-1 saha dizilişini tercih etmesiyle bilinen Şimşir, kendisini memleketinin takımına bağlayan 1,5 yıllık sözleşmeyi 2.Başkan Bahtiyar Köksal ile birlikte imzaladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER