16 futbolcu Ordu'dan ayrılmak istiyor!

PTT 1.Lig'de alt sıralardan kurtulma çabası içerisinde olan Orduspor, kadroyu güçlendirmeye çalışırken Teknik Direktör Ziya Doğan, 16 futbolcunun Orduspor'dan gitmek istediğini ve bunun için de ilk girişimlerde bulunduğunu açıkladı.

16 futbolcu Ordu'dan ayrılmak istiyor!
ORDU - İşte Orduspor Teknik Direktörü Ziya Doğan'ın gitmek isteyen futbolcular hakkındaki düşünceleri ve yaptığı açıklama: 

"16 oyuncumuz kulübe ihtar çekerek serbest kalmak için hamle yaptı ancak biz bu konuda önlemlerimizi almaya çalışıyoruz. Elimizdeki mevcut oyuncuları mutlaka tutmamız lazım. Onun dışında bazı oyunculara da müsaade edeceğiz ama bir taraftan da alabileceğimiz oyuncuları zamanımız kısa olduğu için şimdiden belirlememiz lazım. Transfer süresi çok kısa olacağından bunun için acele etmemiz gerekiyor. Bu nedenle elimizden geleni yapıyoruz. Yapılacak transferler konusunda mevki vermem doğru olmaz. Tam olarak netleştirmedik ancak forvete kesinlikle bir oyuncu almamız lazım. Ama diğer mevkilerde de sıkıntımız var ancak onu çözmekte zorlanıyoruz. Dengeli bir takım oluşturmak istiyoruz. Bu dengede nerede bir eksiklik varsa oraya takviye yapmayı düşünüyoruz. Bunun sonucunda dengeli bir takım kurmak istiyoruz. Bu transferler yapılırken yüksek rakamlar değil, bu ligin bütçesine göre transferler yapacağız." 

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2014, 01:20

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER