Prof.Dr.Mahmut Özer
AK Parti Ordu Milletvekili 

"Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit düşen kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun."

***

Başkan devreye girdi 'Çaka Plajı' krizi çözüldü! Başkan devreye girdi 'Çaka Plajı' krizi çözüldü!

Av.Mustafa Hamarat
AK Parti Ordu Milletvekili

"Pençe-Kilit harekatı bölgesinden teröristlerle girilen çatışmada şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağolsun."

***

İbrahim Ufuk Kaynak
AK Parti Ordu Milletvekili 

"Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde üs bölgemize sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun."

***

Seyit Torun
CHP Ordu Milletvekili 

"Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde hain terör örgütü PKK ile çıkan çatışmada şehit düşen Mehmetçiklerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Çatışmada yaralanan kahramanlarımız umuyoruz ki hızla sağlıklarına kavuşur. Ulusumuzun başı sağolsun."

***

Dr.Mustafa Adıgüzel
CHP Ordu Milletvekili 

"Yüreğimiz yanıyor... Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada ilk gelen bilgilere göre 5 kahraman evladımız şehit oldu. Milletimizin başı sağolsun."

***

Naci Şanlıtürk
MHP Ordu Milletvekili

"Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen vatan evlatlarımıza Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun."

***

Dr.Mehmet Hilmi Güler
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı 

"Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için Irak’ın kuzeyinde icra edilen Pençe-Kilit Operasyonu’nda teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet; ailelerine ve silah arkadaşlarına sabırlar diliyorum. Operasyonlar kapsamında mücadele ederken yaralanan kahramanlarımıza acil şifalar diliyorum. Necip milletimizin başı sağ olsun."

***

Aşkın Tören
Altınordu Belediye Başkanı

"Milletimizin başı sağ olsun. Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde hain  teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Kahraman Mehmetçiklerimize yüce Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile aziz milletimize başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum."

***

Hüseyin Tavlı
Ünye Belediye Başkanı

"Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde hain teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum."

***

İbrahim Etem Kibar
Fatsa Belediye Başkanı

"Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde hain teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, yaralı Mehmetçiklerimize acil şifalar diliyorum. Şehitlerimizin ruhu şâd, mekanları cennet olsun. Milletimizin başı sağ olsun."

***

İsa Demirci
Akkuş Belediye Başkanı 

"Milletimizin başı sağ olsun. Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışma sonucunda şehit düşen askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum."

***

Yener Kaya
Kabadüz Belediye Başkanı

"Aziz  şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar dilerim."

***

Atilla Aksoy
Ordu İl Emniyet Müdürü

"12 Ocak 2024 tarihinde Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bulunan üs bölgemize sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize Allah'tan rahmen, ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı ve sabırlar dileriz."

***

Erol Küçükoğlu
Netordu.com Genel Yayın Yönetmeni & Yazıişleri Müdürü

"İsteriz ki; hiç böyle kötü haberler gelmesin. Bir çok şehit haberimizi yüreğimiz buruk, gözümüz yaşlı bir şekilde yazıyoruz. Süslü kelimeler kullanmayacağım. Kuzey Irak'ta maalesef eli kanlı terör örgütü ve hain teröristler yine ortaya çıktı. 6 vatan evladımız, 6 kahraman askerimiz şehit edildi. Devletimiz ve güvenlik güçlerimiz hiç şüphesiz kahraman vatan evlatlarının kanını yerde koymayacak. Bu hainlerden yaptıklarının hesabını tek tek soracak. 6 kahraman Mehmetçiğimize Allah'tan rahmet ve mağfiret, kederli aileleri, yakınları ve milletimize başsağlığı ve sabırlar diliyorum."

Editör: Haber Merkezi