Şişli'de Mustafa Sarıgül geri mi dönüyor!

CHP Genel Merkezi'nin Şişli Belediye Başkan Adaylığı için yeniden eski Başkan Mustafa Sarıgül'e dönme kararı aldığı ileri sürüldü. Sarıgül'ün 16 Ocak Çarşamba günü açıklanacağı ileri sürülüyor.

Şişli'de Mustafa Sarıgül geri mi dönüyor!

CHP'nin İstanbul Şişli Belediye Başkan adaylığı konusunda yeni gelişmeler var. Hayri İnönü'nün Genel Merkez'e çağrıldığı öğrenilirken, özellikle Orduluların da çok sevdiği bir isim olan Mustafa Sarıgül'ün Şişli'ye geri döneceği konuşuluyor.

İLGEZDİ VE HAZİNEDAR'IN DURUMU

İnternethaber Yayın Grubu portallarından internetistanbul.com'un haberine göre özellikle İstanbul'da katıldığı terörist cenazesinde döktüğü gözyaşlarıyla hafızalara kazınan ve bir ayağı Ordulu olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi'nin eşi Ataşehir eski Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile görevinden uzaklaştırılan yine Ordulu bir isim olan Beşiktaş eski Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın durumunun ne olacağı henüz belli değil.  

SARIGÜL GELİYOR

İnternetistanbul.com'un haberine göre Şişli için CHP yeniden Mustafa Sarıgül'e dönme kararı aldı. Sarıgül'ün ismi 16 Ocak'ta duyurulacak.

HABERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER