Ordulu siyasilerden Ankara pozu

AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, erken seçim olmayacağını belirterek, "2023 Haziran seçimlerinde hem cumhurbaşkanlığını kazanarak hem Cumhur İttifakı olarak Mecliste çoğunluğu elde ederek rekoru çok daha ileriye taşıyacağız." dedi. Toplantıya Ordulu siyasiler de katıldı,

Ordulu siyasilerden Ankara pozu

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler, beraberinde AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Ayşegül Baysal ve Gençlik Kolları İl Başkanı Muhammed Gültaş ile birlikte Ankara'da düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı. 

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın partililere seslendiği toplantıda en önemli gündem maddesi, muhalefetin sıklıkla dile getirdiği erken genel seçim tartışmaları oldu.

Erdoğan, ""Hala 'erken seçim, erken seçim.' Olmayacak erken seçim. 2023 Haziran seçimlerinde hem Cumhurbaşkanlığını kazanarak, hem Cumhur İttifakı olarak Meclis'te çoğunluğu elde ederek rekoru çok daha ileriye taşıyacağız. Türkiye'yi helalleşme deyip de haleldar etmeye çalışan yani bozmaktan, fesat çıkarmaktan başka iş bilmeyen Kılıçdaroğlu'nun kifayetsizliğine terk edemeyiz." ifadelerini kullandı. 

ANKARA POZUNU BAYSAL PAYLAŞTI

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasını yan yana izleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler, AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, Kadın Kolları İl Başkanı Ayşegül Baysal ve Gençlik Kolları İl Başkanı Muhammed Gültaş toplantının bitiminde Ankara pozunu verdi. Fotoğrafı Kadın Kolları İl Başkanı Ayşegül Baysal sosyal medya hesabından paylaştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER