Oktay Çanak'tan Tezcan'a tepki!

AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'ın Tekirdağ'daki konuşmasında kullandığı ifadelere sosyal medya hesabından tepki gösterdi, "Faşist bir yönetici arıyorsan partine bak" dedi.

Oktay Çanak'tan Tezcan'a tepki!
ORDU - CHP Aydın Milletvekili, Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında yaptığı açıklamalara tepkiler giderek yükseliyor.

Tezcan'ın kullandığı ifadelere AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak da, kendi sosyal medya hesabı Twitter'dan tepki gösterdi, "Faşist bir yönetici arıyorsan partine bak, partinin tarihine bak, sonra niye iktidar olamadığını anlarsın" ifadelerini kullandı. Çanak bir sonraki mesajında ise "Yerli ve milli olmayan her güruh; ezana, bayrağa, millete, bu milletin tecelli eden iradesine hakaret eder. Çünkü kabullenemez, hazmedemez" dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde yaptığı konuşmada kullandığı ifadeler nedeniyle tepki toplamış, hakkında 'Cumhurbaşkanı'na hakaret'ten suç duyurusunda bulunulduktan sonra Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı da soruşturma başlatmıştı.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2017, 10:43

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER