Mustafa Hamarat'tan 'kara kuşak' yorumu!

AK Parti'nin bugünkü Grup Toplantısı'nda konuşan Başbakan Davutoğlu, toplantının ardından Karate Milli Takımı'nı kabul ederek, birlikte objektiflere poz verdi. Cep telefonuyla da bu anı görüntüleyen Ak Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, fotoğrafın altına ilginç bir mesaj yazarak Twitter takipçileriyle paylaştı.

Mustafa Hamarat'tan 'kara kuşak' yorumu!
ANKARA - Ak Parti'nin TBMM'de bugünkü Grup Toplantısı'nın ardından Karate Milli Takımı'nı kabul ederek kürsüye davet eden Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve milli sporcuları tebrik etti. 

Başbakan Davutoğlu'nu da bir buket çiçek veren milli sporcular, daha sonra Davutoğlu'na da karate kıyafeti giydirdi, beline de siyah kuşak bağladı. Bu şekilde hatıra fotoğrafı çektiren milli sporcular ve Başbakan Davutoğlu'nun siyah kuşaklı karate kıyafetiyle fotoğraflayan Ak Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, bu fotoğrafı altına ilginç bir not ekleyerek Twitter takipçileriyle paylaştı. Hamarat, "Bundan sonra muhalefet düşünsün!" yazdı.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2014, 17:52

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER