İyi Parti'ye Tevfik Karabulut atandı

İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, partisinin 8 il başkanını daha açıkladı. Adana, Bursa, Kayseri, Balıkesir, Çorum, Elazığ ve Tokat'ın yanı sıra Ordu Kurucu İl Başkanı da Tevfik Karabulut oldu.

İyi Parti'ye Tevfik Karabulut atandı
İYİ Parti'de 8 il başkanı daha belirlendi. Belirlenen isimler aynı zamanda bulundukları ilin kurucu il başkanlığı unvanına da sahip oldu. 

Bununla birlikte İyi Parti Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, "İyi Parti 8 kurucu İl Başkanı daha atandı. Görevlendirilen 8 kurucu il başkanımızla birlikte bugüne kadar toplam İyi Parti kurucu il başkanı sayısı 52'ye ulaşmıştır. Görevlendirilen bütün kurucu il başkanlarımıza ve teşkilatlarımızda görev alacak bütün arkadaşlarıma başarılar dilerim" dedi.

İyi Parti Ordu Kurucu İl Başkanı olarak Avukat Tevfik Karabulut, Adana İl Başkanı Mehmet Metanet Çulhaoğlu, Balıkesir İl Başkanı Nedim Tuna, Bursa İl Başkanı Yüksel Yılmaz, Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Elazığ İl Başkanı Abdulvahap Erdem, Kayseri İl Başkanı Hüseyin Tekin ve Tokat İl Başkanı Mustafa Afşin Ünverdi atandı.  

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2017, 19:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER