Gündoğdu'dan "Durmak yok yola devam" mesajı

AK Parti'de 3'üncü Dönem Milletvekilliği için aday adaylığı müracaatında bulunan Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, 28'nci Dönem Milletvekili Aday listesinin dışında kaldı. Gündoğdu, "Davamızın ve partimizin emrinde, durmak yok, yola devam" açıklamasını yaptı.

Gündoğdu'dan "Durmak yok yola devam" mesajı

AK Parti'de 26 ve 27'nci dönemlerden sonra 28'nci Dönem Listesi'nde aday gösterilmeyen AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Aday gösterilmemesine ilişkin herhangi bir değerlendirmede bulunmayan Gündoğdu, "26. ve 27. Dönem Ak Parti Ordu Milletvekili olarak aziz milletimize hizmet etme şerefine nail oldum. Bana bu fırsatı veren başta Cumhurbaşkanımız ve Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, İl ve ilçe teşkilatımıza ve Aziz Ordulu hemşehrilerimize minnet duyguları içinde saygılarımı sunuyorum. Partimizin milletvekili adaylarına başarılar dilerken, yeni dönemde de davamızın ve partimizin emrinde, aynı heyecan ve aynı azimle mücadeleye devam edeceğimizi bilmenizi isterim. 14 Mayıs yine partimizin zaferiyle sonuçlanacaktır inşallah. Ordu Milliyetçisi bir kardeşiniz olarak her zaman sizlerin emrindeyim. Durmak yok yola devam" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER