Cemal Enginyurt 12 saat Twitter'sız kaldı

DEMOKRAT Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Twitter hesabı üzerinden fazla spam yiyince hesabı kullanım dışı kaldı. Enginyurt hesabını, 'mavi tik' olmasına rağmen yaklaşık 12 saat boyunca kullanamadı. Hesabı yeniden aktif olduğunda ise "Efsane geri döndü" dedi.

Cemal Enginyurt 12 saat Twitter'sız kaldı

Twitter kullanıcılarının bir çoğu bilir. Eğer hesabınız fazla sayıda spam alırsa, Twitter tarafından otomatik olarak olarak saldırı sonlanması için kullanım dışı bırakılıyor. 

"12 SAAT BOYUNCA TWEET ATAMADI"

Twitter hesabını en aktif kullanan siyasetçilerden biri olan Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt da aynı durumla karşılaştı. Yaklaşık 12 saat boyunca tweet atamadı, hesabına erişemedi. Twitter tarafından hesabı aktif edildiğinde ise takipçileriyle bu durumu paylaştı, "Efsane geri döndü" dedi. 

GENEL BAŞKANI'NDAN FAZLA TAKİPÇİSİ VAR

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Twitter hesabından 421 kişiyi takip ediyor. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı'na hakaret suçlaması nedeniyle tutuklu yargılanan Gazeteci Sedef Kabaş, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin takip ettiği isimlerden sadece birkaçı. Enginyurt'u takipçi sayısı ise 239 binden fazla. Partisinin Genel Başkanı Gültekin Uysal'ın takipçisi ise yaklaşık 81 bin 500 kişi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER