Başkan Yılmaz'dan flaş açıklamalar!

ORDU Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Orduspor ile ilgili tartışmalar devam ederken telefonla bağlandığı bir televizyon kanalının canlı yayınında flaş açıklamalar yaptı.

Başkan Yılmaz'dan flaş açıklamalar!
ORDU - PTT 1.Lig'de tarihinin en zorlu sürecini yaşayan Orduspor'da gelinen noktanın tartışıldığı yerel bir televizyon kanalına telefonla bağlanan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, bir taraftan Orduspor'a yaptığı katkılardan bahsederken, diğer taraftan da flaş açıklamalar yaptı. 

İşte o açıklamalar!

"Cebindeki 5 TL'yi Orduspor'a vermemişken, konuşan arkadaşlarımızın kendisine çeki düzen vermesi lazım. Ben çok cüzzi bir oranda şahsi paramı verdim. Siyasetçinin şahsi parası olmaz. Ben maaşımla geçinen, yaklaşık 17-18 yıldır siyasi süreç içinde milletvekili ve başkanlığım döneminde maaşla çalışmış kimseleriz. Bir milletvekili ya da bir bakan, cebinden çıkarıp da milyonları veriyorsa o zaman eyvah demek lazım, Yüce Divan'a hesap veremezler. Bizim milletvekili olarak, belediye başkanı olarak şahsi paramız olmaz ama bizim itibarımız olur. Bizim sözümüz olur."

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2015, 14:49

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER