Başbakan Erdoğan'ın ilginç talebi!

Ordu'da haftalar öncesinden başlayan hazırlıkların ardından 19 Temmuz'da Ordu'ya gelen Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Meydanı'nda partililere seslendi. Tam olarak 52 dakika kürsüde kalan Erdoğan, konuşmasının son bölümünde ilginç bir cümle kullandı.

Başbakan Erdoğan'ın ilginç talebi!
ORDU(ALTINORDU) - 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Ordu'ya gelen Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ordu Mitingi'nde seçimlerde Ordu'da 30 Mart seçimlerinden daha fazla oy beklediğini belirterek, "2011 seçimlerinde, hatırlayın Ordu bize yüzde 60 oy oranıyla destek vermişti; yüzde 60. Şimdi Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ben inanıyorum ki, Ordu bu yüzde 60'ın da üzerine çıkacak" dedi.

Erdoğan konuşmasının sonunda ise şu ifadeleri kullandı:

"Hükümet olarak üzerimize düşen görevleri yapıyoruz, yapacağız. 12 yıldır Ordu'yu büyütmeye, geliştirmeye, Ordulu kardeşlerimin cebine giren parayı, sofrasındaki ekmeği aşını arttırmaya çalıştık, çalışıyoruz. Size buradan söz veriyorum. Bu hizmet aşkı bitmiyor, inşallah sizlerin desteğiyle seçilirsem, 10 Ağustos sonrası da yapımı devam eden ve başlayacak projelerin takipçisi olacağım. Kardeşlerim, Allah nasip eder de, milletimin teveccühü ile, sizin teveccühünüzle oylarınızla Cumhurbaşkanlığı'na seçilirsem, Ordu'da devam eden hiçbir hizmet yarım kalmayacak. Hiçbir yatırım, hiçbir proje, hiçbir eser atıl kalmayacak."

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2014, 23:21

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER