Bahçeli ve parti yönetimine sitem etti

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi'nden ihraç edilen Bağımsız Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP Genel Merkezi tarafından alınan karar sonrası ilk açıklamasında önce MHP Lideri Bahçeli'ye, ardından MHP yönetimine sitem etti. Bahçeli için "Üzüldüm. Keşke helalleşseydik" diyen Enginyurt, parti yönetimi için de "Bir gün sıra size de gelir" ifadelerini kullandı.

Bahçeli ve parti yönetimine sitem etti

MHP'den ihraç edilmesinin ardından Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, ilk açıklamasını Twitter hesabından yaptı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye sitem eden Enginyurt, "Allah razı olsun Sayın Devlet Bahçeli! İyi ki, halkımızın derdini söylediğim, fındık üreticisin hakkını savunduğum, Ordu'luya sahip çıktığım için ihraç ettin. Liderimiz olarak seni sevdim, sevmeye devam edeceğim. Allah inanan ve doğru olanların yanındadır. Üzüldüm! Keşke helalleşseydik" dedi.


Enginyurt bir süre sonra da, parti yönetimine sitem etti, "MHP'den ihraç ettiniz! Ülkücülüğümü almadınız, alamazsınız. İhraç edenler! Bir gün sıra size de gelir. Konuşmamı kesemezsiniz, kesemeyeceksiniz. Ülkücülerin sesini kimse kesemez. Millet, devlet ve Ordu'lular için hep doğruları konuşan olacağım" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER