AK Parti'de 50 kişi istifa etti!

AK Parti'de eski İl Başkanı Uğur Çelenk'in görevini bırakmasının ardından bu kez de 50 kişilik İl yönetimi görevlerinden istifa etti. Bu karar, AK Parti Genel Merkezi'nden gelen heyetin talebiyle gerçekleşti. Öte yandan başkent kulislerinde en fazla Sait İnan adı geçiyor.

www.netordu.com
AK Parti'de 50 kişi istifa etti!

AK Parti Genel Merkezi'nden gelen bir heyetin gözetiminde geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen temayül yoklamasının ardından iddialara göre bu kez ikinci bir heyet geldi ve mevcut İl yönetim kurulu üyelerinin tamamının istifasını istedi. 

EN FAZLA SAİT İNAN İSMİ GEÇİYOR

Ordugazete.com'un haberine göre Genel Merkezin talebi üzerine 50 kişilik AK Parti Ordu İl Başkanlığı yönetimi görevlerinden istifa etti. İstifaların ilçe teşkilatlarına da sıçracayacağı öğrenildi. Cuma gününe kadar AK Parti Ordu İl Başkanı'nın atamasının yapılması beklenirken, başkent kulislerinde Ordu İl Başkanı olarak en fazla Sait İnan adı ön plana çıkıyor. İktisatçı ve eski sendikacı kimliğiyle tanınan İnan, son olarak Koza Holding'de Genel Müdür olarak görev yaptıktan sonra 27'nci dönem AK Parti Ordu milletvekili adayı olmuş ancak seçilememişti. 

Sait İnan, son olarak Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş ile Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan'a yeni görevlerinde başarılar dilemek için ziyaret etmişti.(Kaynak:Ordugazete.com)

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2018, 02:23

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER