Ordu Üniversitesi 10 yaş daha gençleşti! Ordu Üniversitesi 10 yaş daha gençleşti!

Ordu Valisi Muammer Erol'un bugünkü durağı Altınordu ilçesine bağlı Akyazı Mahallesi'ndeki Ordu Anadolu Lisesi oldu. 

Beraberinde Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu ile birlikte ziyaret gerçekleştiren Vali Erol, Okul Müdürü Bilal Şahin, Müdür Yardımcıları Arif Altuntaş, Abdullah Yüksel tarafından karşılandı.

230224 2B
 
Okulun bilgisayar laboratuvarı başta olmak üzere müzik odası ve diğer birimlerini gezerek incelemelerde bulunan Vali Erol, Okul Müdürü Bilal Şahin'den de mevcut durum ve eksikliklerle ilgili detaylı bilgi aldı. Öğrencilerle de buluşan Vali Erol, 12/A Sınıfı'nı ziyaret etti, genç öğrencilerle sohbet etti. 21 Ağustos 2023 tarihinde Ordu Valiliği görevine başladığını söyleyen Vali Erol, yarının büyüklerine de hangi meslek grubunu seçecekleri yönündeki fikirlerini sordu. 
"Sizlerle birlikte olmak mutluluk vesilesi" diyen Vali Muammer Erol, öğrencilere başarılı bir dönem geçirmeleri temennisinde bulundu ve sorun, sıkıntı ve taleplerini dinledi.
 
Son olarak öğretmenler odasında, okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelen Vali Muammer Erol, okulun fiziki yapısı ve eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Editör: Haber Merkezi