Ordu Büyükşehir Belediyesi ile Bem-Bir-Sen arasında sözleşmeli memur ve memurların ekonomik hayat koşullarının iyileştirilmesine yönelik 'Sosyal Denge Tazminatı' sözleşmesi imzalandı.

301123_1c_obb

İmza törenine Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler'in yanı sıra Genel Sekreter Yardımcısı Seyfettin Bilkay, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu, Bem-Bir-Sen Ordu İl Başkanı Rahmi Çakar, Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Ordu Memur-Sen İl Başkanı Ahmet Yılmaz, Enerji Memur-Sen Ordu İl Başkanı Yahya Çelik, Bayındır Memur-Sen Başkanı Serhat Yaniker ve Birlik Haber-Sen Başkanı Ümit Gül katıldı. 

"PERSONELLERİMİZE HAYIRLI OLSUN"

Düzenlenen imza programında konuşan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler, "Ordu'muzu Türkiye'nin parlayan yıldızı ve lokomotifi yapmak içim memur  kardeşlerimizle birlikte çalışacağız. Birlikte gayret edip, birlikte çaba göstereceğiz. Sözleşmemizin hem memurlarımıza, hem belediyemize hem de sendikamıza hayırlı olmasını diliyorum. Aziz milletimize en güzel şekilde hizmet götürmemizde emeği geçen tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Sosyal Denge Sözleşmesi'nin hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum" dedi.

GENEL BAŞKAN USLU: "TEŞEKKÜR EDİYORUZ"

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler'e personellere verdiği destek için teşekkür eden Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu, "Büyükşehir Belediye Başkanımızın imzaladığı Sosyal Denge Sözleşmesi ile memurumuzun yanında olduğunu bir kez daha göstermiştir. Sözleşmemizin Ordu'muza ve memurlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Sendikam ve şahsım adına Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Hilmi Güler'e teşekkürlerimi iletiyorum. Memurlarımızın göstermiş oldukları çaba ve gayretleri daha da artırarak, devletimiz, milletimize en iyi şekilde hizmet edeceğini düşünüyorum. Hayırlı ve bereketli olsun" dedi.

Bakan Işıkhan: "Asgari ücrete ara zam düşünmüyoruz" Bakan Işıkhan: "Asgari ücrete ara zam düşünmüyoruz"

301123_1b_obb

Ordu Büyükşehir Belediyesi ile OSKİ'de çalışan 795 memura en üst limitten sosyal denge yardımı 2024 yılından itibaren geçerli olacak.

Editör: EROL KÜÇÜKOĞLU