Off-Road Karadeniz Kupası final yarışları bugün saat 10:30'dan itibaren başladı. Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) iş birliğinde gerçekleştirilen final yarışlarında kazanan 'Karadeniz Kupası'nın sahibi olacak.

Yarışma öncesinde Ordu Büyükşehir Belediyesi 15 Temmuz Meydanı'nda toplanan yarışmacılar seranomi geçişinin ardından müsabaka alanına hareket etti. Final müsabakalarında 16 kulüp adına 34 araç yarışacak.

İkinci el online otoda fiyat da satış da arttı İkinci el online otoda fiyat da satış da arttı

Yarışma öncesi, Ordu Büyükşehir Belediyesi önünde Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler'in katılımıyla seremonik start programı düzenlendi. 
Başkan Güler yarışma öncesi yaptığı açıklamada, Ordu’nun Off-road konusunda önemli bir il olma pozisyonuna ulaştığını belirtti. Başkan Güler, “Ordu’ya her gün yeni bir faaliyet, yeni bir etkinlik, yeni bir dinamizm kazandırıyor ve birçok ilçemizde bu faaliyetleri sürdürüyoruz. Gençlerimiz kıpır kıpır, halkımızda bu etkinliklere çok yoğun ilgi gösteriyor. Final etkinliğine katılan tüm sporcularımıza başarılar diliyorum" dedi. 

Editör: EROL KÜÇÜKOĞLU