Ordu'nun 'Yıldız'ı 32 yaşına girdi

Çekimleri Ordu'da gerçekleştirilen ve Show Tv'de Cumartesi akşamlarının izlenme rekorları kıran dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrol oyuncularından Aslıhan Güner, 32'nci yaş gününü kutladı. Güzel oyuncuya set arkadaşları üzerinde "İyi ki doğdun" yazılı doğum günü pastası kesti.

Ordu'nun 'Yıldız'ı 32 yaşına girdi

Selena'nın 'Demeter'i, Çemberimde Gül Oya'nın 'Dilek'i, Sümela'nın Şifresi Temel ve Moskova'nın Şifresi Temel'in 'Zuhal'i, Bir Zamanlar Osmanlı'nın 'Esma'sı, Diriliş Ertuğrul'un 'Karaca Hatun'u ve bugün de Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 'Yıldız'ı, ünlü oyuncu Aslıhan Güner, 32 yaşına girdi. 17 Aralık 1987 İstanbul doğumlu olan ünlü yıldız, yine kendisi gibi dizi ve sinema sanatçısı olan Mert Kılıç ile evli. Güzel oyuncuya set arkadaşları üzerinde "İyi ki doğdun" yazılı doğum günü pastası kesti. Ordu'nun Yıldız'ı olarak da bilinen ünlü oyuncu Aslıhan Güner, sette doğum günü pastasıyla birlikte çektirdiği fotoğrafını sosyal medya hesabında "Happy birthday tome" yani "Mutlu yıllar bana" notuyla paylaştı.

"FOTOĞRAFINI KALDIRDI"

Ünlü oyuncu İnstagram hesabından paylaştığı bu fotoğrafını bir süre sonra sildi. Ancak hikayelerindeki paylaşımlardan ise kaldırmadı. Güner'in doğum gününe eşi Mert Kılıç da katıldı. 

 

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 15:37

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER