Festival tüm coşkusuyla sürüyor

ORDU Büyükşehir Belediyesi ile Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen 'Ellerde Gizli Sanatlar' adlı el sanatları festivali tüm coşkusuyla sürüyor. Festivalin ikinci akşamında Azerin, Volkan Arslan ve Ahmet Tuzlu sahne aldı. Etkinlik, TRT Avaz'dan da canlı yayınlandı.

Festival tüm coşkusuyla sürüyor
ORDU - Atatürk Parkı tören alanında usta zanaatkârlar tarafından yapılan birbirinden seçkin eserlerin beğeniye sunulduğu festivalde, sanatçılar da sahne alarak gönüllere hitap ediyor. Festivalin ikinci gününde Ordu Büyükşehir Belediyesi folklor ekibinin gösterileriyle başlayan programda sahne alan Azerbaycanlı sanatçı Azerin, Karadeniz müziğinin özel seslerinden Volkan Arslan ve Kerkük’ten festival kapsamında Ordu’ya gelen Ahmet Tuzlu seslendirdikleri parçalarla Ordululara unutulmaz bir akşam yaşattı.
 
GENEL SEKRETER CİVELEK, “SOĞUK GECEYİ ISITTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM”
 
Programın sonunda sahneye çıkarak sanatçılara, Ordululara unutulmaz bir gece yaşattıkları için teşekkür eden Genel Sekreter Bülent Civelek, “Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Ordu Büyükşehir Belediyemizin ortaklığında düzenlenen ‘Ellerde Gizli Sanatlar’ isimli el sanatları festivalimiz kapsamında, Ordumuza gelerek kısmen soğuk sayılabilecek geceyi ısıttığınız için sizlere ve ekibinize teşekkür ediyorum. TRT Avaz Televizyonu aracılığıyla bizleri izleyen, dünyanın dört bir yanındaki Türk vatandaşlarımıza da Ordu ilimizden selamlarımızı gönderiyoruz” dedi.
 
Genel Sekreter Civelek’in sanatçılara çiçek takdimi ile festivalin 2. günü sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2017, 17:58

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER