3 ayrı ekip, 3 ayrı program

ORDU'nun Türkiye'deki turizm pastasından daha fazla pay alabilmesi için çeşitli girişimlerde bulunan ve çalışmalara imza atan Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, 3 ayrı televizyon kanalında yayınlanacak olan 3 ayrı program ekibini Ordu'ya davet etti.

3 ayrı ekip, 3 ayrı program
ORDU - Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, kentte turizmin gelişmesi ve yaygınlaşması amacıyla başlattığı çalışmalarını sürdürürken, üç ayrı program ekibini Ordu'ya davet etti. Ordu'nun kültür ve turizm potansiyellerinin ulusal ve uluslararası platformda tanıtımını yapmak, alternatif turizm çeşitliliğinin daha büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak amacıyla TRT 1 kanalında yayınlanan Gezelim Görelim, Show Tv'de yayınlanan Lezzet Haritası ve Kanal 7'de yayınlanan Gece Gündüz adlı program ekipleri, 8 ve 12 Aralık tarihleri arasında Ordu'da olacak. 

TRT ekranlarında yayınlanan Gezelim Görelim ekibi 8 Aralık'ta, Kanal 7'de yayınlanan Gece Gündüz ekibi 9 Aralık'ta ve Show Tv'de yayınlanan Ezgi Sertel ile Lezzet Haritası ekibi ise 11 Aralık'ta program çekimlerinin Ordu'da yapacak. Vali İrfan Balkanlıoğlu, "Programda, Ordu'nun eşsiz, tadına doyum olmaz yöresel lezzetleri sunulacak. Ayrıca, gelenek, görenekler ve ilimizin cennet köşeleri ekranlara getirilecek. Ordu'nun turizme kazandırılması için her türlü desteği vermeye çalışıyoruz. İlimizin güzelliklerinin herkes tarafından görülmesini istiyoruz" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2014, 20:55

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER