Mustafa Hamarat'ın acı günü

AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı ve eski Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat'ın dayısı Kadif Efiloğlu hayatını kaybetti. Efiloğlu'nun cenaze törenine Vali Seddar Yavuz'un yanı sıra bazı belediye başkanları da katıldı.

Mustafa Hamarat'ın acı günü

23 Haziran 2019 İstanbul Seçimleri'nde AK Parti Adayı Binali Yıldırım'a destek vermek için İstanbul'da bulunan AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı ve eski Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, vefat eden dayısı Kadir Efiloğlu'nu son yolculuğuna uğurlamak için Ordu'ya geldi.

Ünye'nin Yenikent Mahallesi'ndeki cenazeye Hamarat'ın yanı sıra Ordu Valisi Seddar Yavuz, Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Çaybaşı eski Belediye Başkanı İsmet Yanık, İkizce eski Belediye Başkanı Bahri Sögüt ve çok sayıda vatandaş katıldı. Efiloğlu'nun cenazesi öğle namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra aynı yerde toprağa verildi.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Hamarat, "Dayımın vefatı üzerine İstanbul programlarımıza ara verip Ordu'ya doğru yola çıkmak zorunda kaldım. Bu akşam ve yarın akşam İstanbul'da iftar sofralarına katılmak üzere söz verdiğim hemşerilerimizden özür dileyerek helallik istiyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 00:14

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER