banner59

Dr.Fatih Bostancı'nın sağlığı iyiye gidiyor

ORDU'da geçirdiği rahatsızlık ve bir dizi operasyonun ardından tedavisine Ankara'da devam edilen Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji Uzmanı Uzman Dr.Fatih Bostancı'nın sağlık durumu her geçen gün iyiye gidiyor. İşte ayrıntılar...

Dr.Fatih Bostancı'nın sağlığı iyiye gidiyor

Ordu'nun özellikle enfeksiyon ve mikrobiyoloji dalında önde gelen tıp isimlerinden olan Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Fatih Bostancı'dan iyi haberler geldi.

Ordu'da geçirdiği rahatsızlık ve bir dizi operasyonun ardından tedavisine Ankara'da devam edilen Bostancı ile ilgili iyi haberler, Ordu'nun sevilen ve sayılan isimlerinden Gazi Albay  Yusuf Ziya Çol'dan geldi.

Ankara'da tedavi gördüğü hastanede Dr.Fatih Bostancı'yı ziyaret eden Gazi Albay Yusuf Ziya Çol, ziyaretinin detaylarını sosyal medya hesabından paylaştı. Bostancı ile fotoğraf çektiren Gazi Albay Çol, "Ordu ilimizin değerli doktorlarından Sayın Fatih Bostancı Beyefendi'yi Ankara'da tedavi gördüğü hastanede ziyaret etmekten ve sağlıklı görmekten mutluluk duydum" ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER