Emniyet Müdürü'nden flaş istek!

ORDU Aybastı Perşembe Yaylası'nda Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve Ordu İl Emniyet Müdürü Suat Çelik arasında gerginlik yaşanmış, duruma İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun verdiği raporla birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan el koymuştu. Bu arada Ordu İl Emniyet Müdürü Suat Çelik yazılı bir açıklama yaptı, "Emniyet Genel Müdürlüğü emrinde görevlendirilmemi talep etmiş bulunmaktayım" dedi.

Emniyet Müdürü'nden flaş istek!
ORDU - Aybastı Perşembe Yaylası'nda Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve Ordu İl Emniyet Müdürü Suat Çelik arasında gerginlik yaşanmış, o gerginlik bir anda Türkiye gündemine oturmuştu. Yaşanan gerginliğin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ordu İl Emniyet Müdürü hakkında bir rapor hazırlayarak dosyayı da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunmuştu.

"TALEP ETTİM" DEDİ, YILLIK İZZNE AYRILDI! 

Bu arada Ordu İl Emniyet Müdürü Suat Çelik de, sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yaptı, "Emniyet Genel Müdürlüğü emrinde görevlendirilmemi talep etmiş bulunmaktayım" dedi, yıllık izne ayrıldığını açıkladı. İşte o açıklama:

"Geçtiğimiz günlerde ilimiz Aybastı ilçesindeki Perşembe Yaylası Şenliklerinde meydana gelen ve yaşanmasını asla arzu etmediğim nahoş olay sebebiyle; üstlenmiş olduğum görevin önemi ve devlet memuriyeti ciddiyeti gereği 27.07.2017 tarihi itibariyle senelik izne ayrılarak, İçişleri Bakanlığımızdan geçici de olsa Emniyet Genel Müdürlüğü emrinde görevlendirilmemi talep etmiş bulunmaktayım. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2017, 14:53

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER