Cumhurbaşkanı'ndan Başkan Güler'e geçmiş olsun mesajı

ANKARA'da bir toplantıya katılmak için karayolu ile Ordu'dan yola çıkan ve Kırıkkale yakınlarında içinde bulunduğu makam aracının kaza yapması sonucu kazayı yaralı atlatan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler'e Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan geçmiş olsun mesajı geldi. Erdoğan, "Başarılı bir ameliyat geçirdi" dedi.

Cumhurbaşkanı'ndan Başkan Güler'e geçmiş olsun mesajı

AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen Belediye Başkanları Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Koronavirüs tedavisi görürken hayatını kaybeden Çumra Belediye Başkanı merhum Halif Oflaz'a rahmet diledikten sonra trafik kazası geçiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler'e de geçmiş olsun dileklerini iletti.  

"BAŞARILI BİR AMELİYAT GEÇİRDİ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçirdiği kazada kolunda kırık meydana gelen Başkan Güler ile ilgili olarak "Toplantımıza gelirken trafik kazası geçiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Hilmi Güler Bey'e de geçmiş olsun dileklerimi de özellikle ifade etmek istiyorum. Bu sabah ameliyatını geçirdi, başarılı bir ameliyat. İnşallah şöyle bir, bir haftalık istirahatten sonra O da tekrar mesaisine inşallah başlayacaktır" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 16:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER