Başkan Tören'den kandil mesajı

ALTINORDU Belediye Başkanı Aşkın Tören, Miraç Kandili vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Tören, "Bu müstesna gecede pandemi ile yaşadığımız sıkıntılı süreçten kurtulmamız ve sağlık esenlik dolu daha huzurlu bir dünya için hep birlikte dualarımızı miraca gönderelim" ifadelerini kullandı.

Başkan Tören'den kandil mesajı

Başkan Tören'in mesajı şöyle: 

"Miraç, Peygamberimiz Hazreti Muhammed'in hikmetlerle dolu kutlu yolculuğunun gerçekleştiği müstesna bir zaman dilimidir. Miraç, elemin, kederin, çaresizliğin, ümitsizliğin inançla, sabırla, tedbirle biteceğinin ve güzel günlere ulaşılacağının müjdesidir. İçerisinden geçmekte olduğumuz bu zorlu süreci tedbirlere hassasiyetle, eksiksiz uyarak, birliğimizi kardeşliğimizi muhafaza ederek, dayanışma ve yardımlaşma ruhu ile atlatacağımıza ve Allah’ın yardımıyla başaracağımıza yürekten inanıyorum. Bu müstesna gecede pandemi ile yaşadığımız sıkıntılı süreçten kurtulmamız ve sağlık esenlik dolu daha huzurlu bir dünya için hep birlikte dualarımızı miraca gönderelim. Bu duygu ve düşüncelerle Miraç Kandili’nin, milletimiz ve İslam âlemi için birlik ve dirliğe, sağlık ve esenliğe, şehrimiz için bolluk bereket ve kardeşliğe, aziz şehitlerimiz için rahmete vesile olmasını diliyorum.

Büyük Altınordu ailemizin, gurbetteki diğer yarımız olan hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve İslam âleminin Miraç Kandili’ni kutluyor, bu mübarek gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2021, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER