Baba ve oğul yaşam mücadelesi veriyor!

ORDU'nun Ünye ilçesinde serinlemek için denize giren baba oğul, bir anda akıntıya kapılıp gözden kayboldu. Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından dezinden çıkarılan baba ve oğulun sağlık durumlarının kritik olduğu öğrenildi.

Baba ve oğul yaşam mücadelesi veriyor!

Geçtiğimiz 10 Ağustos'ta Şanlıurfa'dan fındık toplamak için Ordu'ya gelen ve Çaka Plajı'nda denize girdikten sonra 8 gündür kendisinden haber alınamayan 17 yaşındaki Mehmet Zencirci'nin ardından bir acı haber de Ünye'den geldi.

Ordu'nun Ünye ilçesinde Kavaklar Plajı'nda serinlemek için denize giren 48 yaşındaki Ayhan Avşar ve 19 yaşındaki oğlu Furkan Avşar sabah saatlerinde serinlemek için Kavaklar Plajı'nda denize girdi. Bir süre sonra rip akıntısına kapılan baba oğul, gözden kayboldu. Durumun Ordu Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı cankurtaran ekiplerine bildirilmesi üzerine baba ve oğul baygın halde denizden çıkarıldı. 112 Acil Servis ekipleri tarafından olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Ünye Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılan baba ve oğulun sağlık durumlarının kritik olduğu öğrenildi.    

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER