Arslan Soydan tekrar TZOB'a seçildi

TÜRKİYE Ziraat Odaları Birliği (TZOB) 27'nci Genel Kurulu'nda, Genel Başkan Şemsi Bayraktar ve Ordu'dan da Arslan Soydan bir kez daha güven tazeledi. Tekrar seçilmekten çok memnun olduğunu dile getiren Soydan, "İnşallah ilimiz ve ülkemiz adına başarılı çalışmalara imza atmayı ümit ediyoruz" dedi.

Arslan Soydan tekrar TZOB'a seçildi

Türkiye Ziraat Odaları Birliği'nin (TZOB) 27'nci Genel Kurulu'nda, Genel Başkan Şemsi Bayraktar'ın yönetimi güven tazeledi. Tek listeyle gidilen seçimde Bayraktar, geçerli 309 oyun 308'ini aldı.

Yapılan seçimde, Şemsi Bayraktar'ın listesinde yer alan Arslan Soydan, Ahmet Bahadır Sezgin, Hasan Kozoğlu, Mustafa Hepokur, Hüseyin Darcan, Mehmet Cevat Delil, Adem Ertaş, Eyyup Elmalı, Yunus Kılınç Yönetim Kurulu asıl üyeliğine seçildi. Yönetim Kurulu yedek üyeleri, İbrahim Erdallı, Süleyman Dönmez, Ali Çolak, Turgay Akçay, Ramazan Öztürk, Mehmet Ali Doğru, Ahmet Dökülen, Veli Kenar, Rıdvan Özmen, Hamdi Gemici'den oluştu.

TZOB'un 27’nci Genel Kurulu'nda seçilen Yönetim Kurulu, önümüzdeki günlerde toplanarak kendi aralarında görev dağılımı yapacak.

ORDULU ARSLAN SOYDAN YENİDEN TZOB YÖNETİMİ'NDE

TZOB Genel Merkez yönetimine Perşembe Ziraat Odası Başkanı Arslan Soydan yeniden seçilerek güven tazelemiş oldu. Aynı zamanda Perşembe ilçesine bağlı Ramazan Köyü'nün Muhtarı olarak da seçilen Soydan, "Tekrar seçilmekten dolayı çok mutluyum. nşallah ilimiz ve ülkemiz adına başarılı çalışmalara imza atmayı ümit ediyoruz" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER