Akıl hastanesine gönderildi!

SOSYAL medya hesabından papağana yaptığı işkence videosunu paylaştıktan sonra çok büyük tepkilere neden olan Murat Özdemir hakkında mahkeme kararını verdi. 5 bin 254 lira para cezası ve 21 gün Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi...

www.netordu.com
Akıl hastanesine gönderildi!

Tv8'de yayınlanan bir yarışma programında akıl dışı söylem hareketleriyle tanınan Murat Özdemir, papağanına yaptığı işkence videosunu sosyal medya hesabından yayınlamış ve büyük tepkilere neden olmuştu. 

Polis tarafından gözaltına alınan Özdemir, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na sevk edildi. Burada yargı karşısına çıkan Murat Özdemir hakkında ilgili mahkeme kararını verdi. Ters kelepçe takılarak adli makamlara getirilen Özdemir'e "hayvana eziyetten" işlem yapıldı ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edilmesine karar verildi. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne  götürülen Özdemir'in 21 gün hastanede yatacak ayrıca 5 bin 254 lira da para cezası ödeyecek. 

Tv8'de yayınlanan bir yarışma programında tanınan Murat Özdemir, bu programda da akıl dışı hareket ve söylemleriyle hem yarışmacıların, hem jürinin, hem de izleyicileri çileden çıkaran tavır ve hareketler sergiliyordu. 

eko

YORUM EKLE
YORUMLAR
Duran Yağcıoğlu
Duran Yağcıoğlu - 3 yıl Önce

Cemal Enginyurt vekilimiz in sözü kelamı hepimizin yüreğinden gelen sesidir Mevlam yolunu açık etsin

SIRADAKİ HABER