ORDU'nun tüm ilçelerini karış karış gezen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Dr.Mehmet Hilmi Güler, Gölköy'de adım atmadık yer bırakmadı.

26022416

İYİ Parti'den Ordu'daki geçersiz oylara itiraz geldi İYİ Parti'den Ordu'daki geçersiz oylara itiraz geldi

Ziyaretlerine Emirler ve Akçalı mahalleleri ile başlayan Güler, Hürriyet, Özlü ve İçyaka mahalleleriyle devam etti. Gölköy ilçe merkezi girişinde binlerce vatandaş tarafından karşılanan Başkan Güler "Bizi Gölköyümüz'ün giriş yolunda sevgiyle karşılayanlara, bizde kimseyi yarı yolda bırakmayız sözü verdik" dedi.

26022414

GÖLKÖY'DEN REKOR SÖZÜ ALDIK

Başkan Güler, "Gölköylüler için istihdama öncelik veriyor, ilçemizin ticaretini büyütmeye devam ediyoruz. Sanayicilerimiz ve tekstilcilerimiz ile bir araya gelerek istihdama verdiğimiz destek için memnuniyetlerini dinledik. Ticari hacmimizin büyümesi için finansal desteğe devam edeceğiz. Gölköy'deki hemşehri buluşmamıza uzak yakın demeden teşrif edip buluşmamızı coşkulu bir mitinge çeviren tüm hemşehrilerime teşekkürü borç bilirim. AK Parti'mizin Seçim Koordinasyon Merkezi'ni hizmete alarak, sahada çalışan kardeşlerimize karargahları hayırlı olsun dedik. Cumhur İttifakı'mızın kader ortağı MHP Gölköy İlçe Teşkilatı'nda kardeşlerimizle kucaklaşarak 31 Mart için rekor sözü aldık. Muhtarlarımız başta olmak üzere, teşkilat mensuplarımız ve kanaat önderlerimizin iştirakleriyle helal soframızda lokmamızı paylaştık" ifadelerini kullandı.

26022413

"KAVGA DEĞİL SEVGİ VE KARDEŞLİK KAZANACAK"

Ordu'da seçim tarihi yaklaştıkça kavga kültürünün de sahaya sürülmeye başlandığını belirten Başkan Güler, "Gölköy kararını vermiş. AK Parti rekor kıracak, Cumhur İttifakı rekor kıracak diyor. Biz ise bize destek verenleri baş tacı etmesini biliriz. Birlikte başardık, birlikte kazanacağız" dedi.

26022415

DAMARLI'DA BÜYÜK İLGİ

Gölköy'ün Damarlı Mahallesi'ni de ziyaret eden Başkan Güler'i vatandaşlar mahalle girişinde karşıladı. Son derece memnun kalan Başkan Güler, "Damarlı Mahallesi'nde bizleri muhabbetle karşılayan hemşehrilerimizin yüzlerindeki tebessüm ile güne büyük bir doping yüklemesi yaptık. Esnaflarımıza bereketli kazançlar diledik, mahalle sakinlerimize hizmetlerimizi artırarak devam sözü verdik" dedi.

Editör: Haber Merkezi