Fatsa Belediyesi 10.Çınar Festivali etkinliklerinin 5'inci akşamında pop müziği sanatçısı Ece Seçkin sahne aldı. Uzunkum Plajı'nda (DEMAS) sahne alan Ece Seçkin'i 20 binin üzerinde hayranı izledi. Ünlü pop sanatçısı Ece Seçkin yaklaşık 2 saat süren konseri boyunca hayranlarını hareketli şarkılarıyla coşturdu.Pop Sanatçısı Ece Seçkin, "Ece sen bizim her şeyimizsin" tezahüratına karşılık "Hayır tam tersi siz benim her şeyimsiniz" diye karşılık verdi.

ECE SEÇKİN FATSAYI ÇOK SEVDİ

"Ben Fatsa'yı çok sevdim" diyen sanatçı şarkıcı Ece Seçkin "Bir gün Fatsa'ya bir daha gelirsem bir evde çay günü yapsak ne güzel olur değil mi?" ifadelerini kullanınca büyük alkış aldı. 

"GENÇLERİMİZİN HER İSTEĞİNİ YERİNE GETİRMEYE GAYRET EDİYORUZ"

Ece Seçkin'in konserinin sonuna doğru sanatçıya gecenin anısına çiçek vermek üzere sahneye çıkan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, gençlerin her isteğini yerine getirmeye gayret etmeye çalıştıklarını belirterek, "Onların en büyük isteklerinden biri, sizleri Fatsa'da görmekti. Onlarla sizleri buluşturduk, umarım onlar da çok mutludur çok eğleniyordur. Biz gençlerimize Fatsa'da kimleri görmenizi istersiniz demiştik, gençlerimizde Ece Seçkin ismini çok yoğun bir şekilde belirtmişlerdi. Biz davet ettik o da kabul etti." dedi.

"BURSA'DAKİ OLAYDAN SONRA FATSA MORAL OLDU"

Ünlü pop  müziği sanatçısı Ece Seçkin'e 1 gün önce Bursa'da yaşamış olduğu talihsiz olaydan dolayı 'geçmiş olsun' diyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, "Ece Hanım'ın dün yaşamış olduğu çok üzücü bir olay var ama, sonrasında Fatsa konserinin kendisine muazzam bir moral olduğunu düşünüyorum. Çünkü Fatsa'nın gençleri çok kibardır, Fatsa'nın gençleri çok misafirperverdir, Fatsa'nın gençleri çok sevgi doludur. İnşallah sahanın tüm enerjisini sizlere vermiştir. Ben özellikle dünkü olaydan dolayı üzüntümü Fatsa halkı adına dile getirmek istiyorum." diye konuştu.

Ünlü sanatçı Ayla Algan hayatını kaybetti Ünlü sanatçı Ayla Algan hayatını kaybetti

Başkan Kibar'ın bu sözleri üzerine sanatçı Ece Seçkin ise "Benim için ilaç oldu ilaç" diyerek karşılık verdi.

Editör: TE Bilisim