Ordu'da emniyet filosuna 9 yeni araç daha Ordu'da emniyet filosuna 9 yeni araç daha

İYİ Parti'nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, en son 6 yıl önce 12 Eylül 2018 tarihinde kullandığı sosyal medya hesabından ilk kez paylaşımda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Rıdvan Yalçın tarafından İYİ Parti'nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olduğu ilan edilen Yılmaz, 6 yıl sonra yeniden sosyal medyaya dönerek "Haydi Bismillah! Tarlada izi olanın, harmanda yüzü olur demiş büyüklerimiz. Ana ocağım, baba yurdum Ordu için çocuklarımız, gençlerimiz, geleceğimiz için yeni bir yola çıkıyoruz. Ordu'ya hizmet aşkımız ve heyecanımız ilk günkü gibi taze ilk günkü gibi diri. Güzel şehrimizi yeniden inşa ve ihya etmek için haydi Ordu! Kaldığımız Yerden Devam" ifadelerini kullandı.

150124_6b_enver_yılmaz

RIDVAN YALÇIN: "HOŞGELDİN İYİ PARTİ AİLESİNE BAŞKANIM"

İYİ Parti GİK üyesi Avukat Rıdvan Yalçın da sosyal medya hesabı X'ten başkan adayları Enver Yılmaz'ın mesajını yeniden yayınlayarak "Hoşgeldin İyi Parti ailesine Enver Yılmaz başkanım. Ordu'da adaylığınızla tarih yazacağız. Hayırlı olsun haydi ya Allah. Sevgili Genel Başkanımız Meral Akşener ve Yerel Yönetimler Başkanımız Burak Akburak ve tüm Genel Merkez ve taşra teşkilatlarımız sonuna kadar yanınızda olacak" notunu paylaştı.  

150124_6c_enver_yılmaz

Editör: Haber Merkezi