Ordu'da 6 ilçede kar tatili!

ORDU Valiliği akşam saatlerinden itibaren özellikle iç ve yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı nedeniyle 6 ilçede okulları 7 Ocak 2019 Pazartesi günü (1) günlüğüne tatil etti. Açıklama Ordu Valiliği'nden gece yarısı saatler 00:34'ü gösterdiğinda yapıldı.

www.netordu.com
Ordu'da 6 ilçede kar tatili!

Kar Ordu'da 2019 yılının ilk haftasında da etkisini göstermeye başladı. Ordu'nun Altınordu ilçesinde sağanak yağışla birlikte akşam saatlerinde hava sıcaklığı 3 dereceye kadar düşerken, iç ve yüksek kesimlerde ise kar yağışı etkili oldu.

4 İLÇE AÇIKLANDI, 6 İLÇEYE YÜKSELDİ

Ordu Valiliği'nden konuya gece yarısı saatler 00:34'ü gösterirken yapılan yazılı açıklamada, ilk etapta 4 ilçede okullar tatil edilirken, kar yağışının etkisini arttırması nedeniyle tatil edilen ilçe sayısı 6'ya çıktı.

4 İLÇENİN TAMAMINDA OKULLAR TATİL 2 İLÇENİN BELİRLİ YERLERİ

Ordu Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre Aybastı, Çamaş, Gölköy ve Gürgentepe ilçelerinin tamamında, Kabadüz ilçesine bağlı Yokuşdibi ve İkizce ilçesinin Yoğunoluk mahallelerinde ilk ve orta dereceli okullar ile yatılı ve çok programlı liseler 7 Ocak 2019 Pazartesi günü (1) günlüğüne tatil edildi.  

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 11:04

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER