Finale Çaybaşı damga vurdu

ORDU İl Müftülüğü tarafından yaz Kur'an kurslarına devam eden 18 yaş altı öğrencilerin katıldığı 'Dini Bilgiler' yarışmasının finali yapıldı. Yarışmaların sonunda kız ve erkek öğrenciler arasında birincilikleri Çaybaşı ilçesinden katılan Özlem Uzun ve Emre Kırdar paylaştı.

Finale Çaybaşı damga vurdu
ORDU - Ordu il genelinde açılan yaz Kur'an kurslarına devam eden 18 yaş altı öğrencilerin katıldığı 'Dini Bilgiler Yarışması' il finali yapıldı. İlçe müftülüklerince kendi bünyelerinde bulunan yaz Kur'an kursları arasında yapılan yarışmalarda ilçe birincisi olanların katıldığı ve Ordu İl Müftülüğü'nde gerçekleştirilen final yarışmaları kız ve erkek öğrenciler arasında iki kategoride gerçekleştirildi. 

BİRİNCİLER ÇAYBAŞI'DAN ÇIKTI
Yarışmalar sonunda kız öğrenciler arasında Çaybaşı ilçesinden Özlem Uzun birinci olurken, erkek öğrencilerde ise yine Çaybaşı ilçesinden Emre Kırdar birinciliği aldı. Kız öğrencilerden Saliha Nur Kışla ikinci, Gürgentepe ilçesinden Işıl Çelikkol ise üçüncü oldu. Erkekler kategorisinde İkizce ilçesinden Yüşa Uslu ikinci, Gürgentepe ilçesinden Yusuf Can Şahin ise üçüncü oldu. 

Dereceye girenlere ve tüm yarışmacılara çeşitli hediyelerin verildiği Yaz Kuran Kursları Arası Dini Bilgiler Yarışması İl finali çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2017, 12:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
yasin AYDEMIR
yasin AYDEMIR - 6 yıl Önce

Allah yollarini acik etsin yolunuz daim olsun

SIRADAKİ HABER