AXA Sigorta Efeler Ligi'nde mücadele eden Ordu temsilcisi Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, zorlu Galatasaray HDİ Sigorta müsabakasından gülerek ayrılan taraf oldu. 

200124_3e_akkus_belediyespor

Özellikle son haftalarda aldığı mağlubiyetlerle moral depolamak isteyen yeşil beyazlı Ordu temsilcisi, Ünye Spor Salonu'nda zorlu rakibi Galatasaray HDG Sigorta ile karşılaştı. 

Karşılaşmanın ilk setini konuk ekip 25-20'yle geçti. Ancak umudunu kaybetmeyen yeşil beyazlılar, ikinci seti 30-32 ve ve üçüncü seti de 20-25 kazanarak skora önce 1-1'lik dengeyi sonra da 2-1'lik galibiyeti getirdi. Ancak sarı kırmızılılar dördüncü seti 25-21 geçinde 2-2'lik beraberlik sağlandı.

Fenerbahçe çeyrek finalde Avrupa'ya veda etti Fenerbahçe çeyrek finalde Avrupa'ya veda etti

Bu kez işler Taybrek setine kaldı ve bu seti de  Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor 11-15 geçti ve yaklaşık 3 saat süren mücadeleyi sevinçle kapatan taraf oldu. 

200124_3d_akkus_belediyespor

Karşılaşmayı Akkuş Belediye Başkan İsa Demirci'nin yanı sıra Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler ve Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Aday Adayı Abdurrahman Karagöz de izledi. 

200124_3b_akkus_belediyespor

BAŞKAN DEMİRCİ SEVİNCİ PAYLAŞTI

"Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, "Tebrikler Akkuş'umuzun Efeleri. Efeler Ligi mücadelesinde Galatasaray'ı 3-2 mağlup eden Akkuş Belediyespor'umuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Bugünkü maçta bizleri yalnız bırakmayan başta Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr.Mehmet Hilmi Güler'e, Ak Parti Ordu İl Başkanımız Sayın Selman Altaş'a, belediye başkanlarımıza, ilçe kaymakamlarımıza, STK başkanlarımızla ve tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Editör: Haber Merkezi