Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan saatler 15:30'u gösterdiğinde AK Parti Genel Merkezi'ne geldi.

Beraberinde AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Başkanvekili Efkan Ala, AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Hayati Yazıcı, AK Parti Sosyal Politikalar Başkanı Fatma Betül Sayan Kaya ve AK Parti Çevre Şehir ve Kültür Başkanı Çiğdem Karaaslan ile birlikte gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan gazetecilerin de sorularını yanıtladı. 

ERDOĞAN'DAN SÜRPRİZ ADAY VURGUSU

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, gazetecilerin Ankara ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları konusunda sordukları soruya 7 Ocak'ta İstanbul'da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve 15 Ocak'ta da Ankara'da Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayını açıklayacaklarını ifade etti.

CHP'li Mustafa Adıgüzel'in 'uçakta çay' isyanı! CHP'li Mustafa Adıgüzel'in 'uçakta çay' isyanı!

Gazetecilerin "Süpriz bir isim olacak mı?" sorusuna "Çok ayıp. Bizim yapacağımız açıklamalarda, A'dan Z'ye hepsi hem sürprizdir, hem de inşallah partimizin yerel yönetim seçimlerindeki kazanma azminin ifadesi olacak, hepsi." ifadelerini kullandı. 

7 OCAK 2024'TE ADAYLARIN YARIYA YAKINI AÇIKLANACAK

Gazetecilerin "Efendim Pazar günü kaç adayı açıklarsınız?" şeklindeki sorusuna da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hemen hemen yarıya yakınını açıklarız. Kavga yok ama" ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi