Polis memuru Karadenizli balıkçıların belgeselini hazırladı Polis memuru Karadenizli balıkçıların belgeselini hazırladı

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri öncesinde Perşembe Belediye Başkanlığı için aday adayı olan isimlerden Ordu Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler eski Daire Başkanı Cihat Albayrak, ilçeyi karış karış geziyor.

071223_6b_cihat_albayrak

İlçe merkezi ve bağlı mahallelerde çalmadık kapı bırakmayan Albayrak, "Gecemiz de gündüzümüz de Perşembe" şeklinde hemşerilerine söz veriyor.

AK Parti Perşembe Belediye Başkan aday adayı Cihat Albayrak, ilçedeki esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor. Albayrak sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, "Sabahın bereketi ile birlikte yola revan olduğumuz Perşembe'mizde Sağlık Taksi Durağı'nda şoför esnafımızın kahvaltı sofrasına misafir olarak güne başladık. Daha sonra ise cadde cadde, sokak sokak Perşembe'mizin esnaflarını ve kıymetli hemşehrilerimizi ziyaret ederek sohbet ettik. Perşembe'ye hizmet etmek için çıktığımız bu yolda gösterdiğiniz teveccüh için sizlere çok teşekkür ederim. Sizin için, Perşembe sevdamız için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi