Selami Poyraz hayatını kaybetti

ORDU iş dünyası önemli bir ismi daha kaybetti. Özellikle hayırseverliğiyle tanınan Selami Poyraz, bir süredir tedavi gördüğü amansız hastalığa yenik düşürek 70 yayında hayatını kaybetti.

Selami Poyraz hayatını kaybetti

Ordu sevilen ve tanınmış bir ismini daha kaybetti. Çamsan Ordu'nun kurusucusu merhum Yüksel Poyraz ve Poyraz Poyraz Fındık Entegre Sanayi kurucusu Mustafa Poyraz'ın kardeşi, Çamsan Ordu Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Poyraz'ın amcası Selami Poyraz kansere yenik düştü.

Aynı zamanda yardımseverliği ve hayvanlara olan tutkusuyla tanınan Ordulu işadamı Selami Poyraz'ın vefatı, iş dünyasında büyük üzüntü yarattı. Merhum Selami Poyraz, rahatsızlığı nedeniyle bir süredir tedavi görüyordu. Ordu Ulubeyli olan merhum işadamı Selami Poyraz, 70 yaşındaydı. 

Merhum Rıfat ve Mevlüde Poyraz'ın oğlu, Nermin Poyraz'ın eşi, Tolga Poyraz'ın babası, Merhum Yüksel Poyraz, Mustafa Poyraz, Mualla, Sema, Fatma Poyraz'ın kardeşi olan merhum işadamının cenazesi, 26 Mayıs Salı günü saat 11.00'de Ulubey Akoluk Mahallesi'ndeki aile kabristanlığında defnedilecek.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2020, 19:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER