Bülent Civelek Diyarbakır'a atandı

ORDU Büyükşehir Belediyesi eski Genel Sekreteri Bülent Civelek, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı'na atandı. Diyarbakır'da Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yaklaşık 1,5 yıldır Vali Münir Karaloğlu yürütüyor.

Bülent Civelek Diyarbakır'a atandı

ORDU Büyükşehir Belediyesi'nde Genel Sekreter Yardımıcısı ve Genel Sekreter olarak görev yapan Bülent Civelek, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevine atandı. 

1974 Trabzon Araklı doğumlu olan Civelek, KTÜ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Harita Mühendisliği Bölümü mezunu. İlk olarak 1998-2008 yılları arasında eski Ordu Bayındırlık ve İskân Müdürlüğü'nde görev yaptıktan sonra, Ordu İl Özel İdaresi'nde çalışmıştı. 2014 yılında yapılan yerel seçimlerin ardından Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevine getirilen Civelek, 2017 yılı Ocak ayından itibaren Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevini yürütmüştü. 

Civelek, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler döneminde ise mühendis kadrosuyla önce Fen İşleri Dairesi Başkanlığı'na, oradan da Akkuş'ta yeni kurulan İlçe Hizmetleri Birimi'ne gönderilmişti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER