Alkışlar Kaymakam Hanım için

Zaman zaman vatandaşlarla olan diyalogları ve uygulamalarıyla Gürgentepe halkının büyük takdirini toplayan Ordu'nun tek kadın Kaymakamı Nursel Özdemir, bu kez paçaları sıvadı, eline kazmaya alıp tarla kazdı. Gürgentepe'de bir üreticinin bahçesine giren Kaymakam Özdemir 'çoban fasulyesi' dikti, bir kez daha kalpleri fethetti.

Alkışlar Kaymakam Hanım için

Antalya'nın Gündoğmuş ilçesinden Ordu'nun Gürgentepe ilçesine atanan Gürgentepe Kaymakamı Nursel Özdemir, özellikle halkla olan diyalogları ve sempatikliğiyle kısa sürede Gürgentepelilerin gönlünü kazanmaya başardı.

Kaymakam Nursel Özdemir, bu kez İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleriyle birlikte Gürgentepe sakinlerinden Barış Battal'ın tarlasında soluğu aldı. Paçaları sıvadı, kazmayı eline aldı ve tarla kazmaya başladı. Ardından beraberindeki mesai arkadaşlarıyla birlikte çiftçi Barış Battal'ın bahçesine 'çoban fasulyesi' dikti. 

Köylüler ise hayranlık dolu bakışlarla Gürgentepe Kaymakamı Nursel Özdemir ve çalışma arkadaşlarını izledi. Kaymaktam Özdemir, bir kez daha gönülleri fethetmeyi başardı.  

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER