Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, geçtiğimiz yıllarda da yaptığı gibi ilçede ilkokula başlayan tüm öğrencilere kırtasiye seti hediye etti. Tören'in talimatıyla öğrencilerin kırtasiye setleri okullara tek tek teslim edilmeye başlandı. 

Başkan Güler Ünye'ye 'engelsiz' kütüphane sözünü tuttu Başkan Güler Ünye'ye 'engelsiz' kütüphane sözünü tuttu

Şehit Zeki İnan İlkokulu'nu ziyaret eden Başkan Tören'e, Altınordu Kaymakamı Erhan Karahan ile Altınordu Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek de eşlik etti. Minik öğrencilerin sevgisiyle karşılanan Başkan Tören, geleneksel hale getirdiği kırtasiye seti hediyelerini kendi elleriyle teslim etti. Oldukça keyifli anların yaşandığı okul ziyaretinde minik öğrencilerin teşekkürü ise "Teşekkür ederiz Aşkın Abi" şeklinde oldu.

230224 4C

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Tören, "Ben onların Aşkın Abi'siyim. Gülüşlerinde dünya saklı çocuklarımızla kucaklaşmaya, onların sevinçlerini, heyecanlarını ve coşkularını paylaşmaya devam ediyoruz. Her eğitim öğretim yılında geleneksel hale getirdiğimiz kırtasiye seti hediyelerimizi Kaymakamımız Sayın Erkan Karahan ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Onur Bekyürek ile Şehit Zeki İnan İlkokulu birinci sınıfı öğrencilerimize ulaştıdık. Güçlü ve mutlu çocuklar, mutlu şehirler ve güçlü yarınlar inşa eder anlayışıyla çocuklarımızın eğitim yolculuklarının her aşamasında yanlarında olmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

230224 4B

Ziyaretler sırasında minik öğrenciler için gösteriler de düzenlendi.

Editör: Haber Merkezi