AK Parti'nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler, partide daha önce yöneticilik yapan isimlerle bir araya geldi. Mahalli İdareler Genel Seçimi öncesindi fikir alışverişlerinde bulundu.

150124_7c_hilmi_guler

"Biz büyük bir aileyiz" diyerek sözlerine başlayan Başkan Güler, partinin çeşitli kademelerinde görev yapan isimlerin 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimi öncesinde görüş ve önerilerini aldı. AK Parti Ordu İl Başkanı Selman Altaş ve AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal'ın da eşlik ettiği toplantıya ilişkin sosyal medya hesabı X'ten açıklamalarda bulunan Başkan Güler, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

150124_7b_hilmi_guler

Başkan Güler, "Biz büyük bir aileyiz. Kol kola, gönül gönüle hep birlikteyiz. AK Parti Ordu İl Başkanlığı'mızda 3 Kademe İl Yönetim Kurulu ve teşkilat mensuplarımızın iştirakleriyle 31 Mart 2024 yerel seçimleri hususunda müzakerelerde bulunduk. Türkiye Yüzyılı'nda Ordu'muzu daha güçlü, daha huzurlu kılabilmek için rekordan rekora koşmaya, azim ve kararlılıkla hizmet etmeye devam edeceğiz. Teşkilatımızın coşkusu, hemşehrilerimizin teveccühü hizmet aşkımızı teşvik ediyor. Biz inanıyoruz ki doğruların yardımcısı Allah’tır. Rabbim hak yolda hepimizi sabit kadem kılsın. Cenab-ı Allah birliğimizi daim eylesin" ifadelerini kullandı.  

150124_7d_hilmi_guler

Bayram boyunca Karadeniz'de sağanak yağış bekleniyor Bayram boyunca Karadeniz'de sağanak yağış bekleniyor

Editör: Haber Merkezi